Stamboom Grooten » Jan Pijpker (1884-????)

Persoonlijke gegevens Jan Pijpker 


Gezin van Jan Pijpker

Hij is getrouwd met Ebeltje Poeder.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1906 te Emmen, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Notities over Jan Pijpker

Interne referentie: 842
Laatste wijziging : Aldfaer 3.5.2; 6 Februari 2006 23:26:10
Notitie bij persoon:
VEmmen, huwelijksakte, 1 februari 1906, aktenr. 19
Bruidegom: Jan Pijpker, geboren te Emmen; oud: 21 jaren, zoon van Pieter Pijpker en Martje Pater.
Bruid: Ebeltje Poeder, geboren te Emmen; oud: 20 jaren, dochter van Jan Poeder en Foktje Wagenaar.
Geboorte aangifte
Datum: 6 Februari 1884
Bron : Emmen, geboorteakte, 6 februari 1884, aktenr. 36

Tijdbalk Jan Pijpker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Pijpker

Martje Pater
1841-1932

Jan Pijpker
1884-????

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Emmen, huwelijksakte, 1 februari 1906, aktenr. 19

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 februari 1884 lag rond de 8,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
  • De temperatuur op 1 februari 1906 was gemiddeld 3,7 °C. Er was 1,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
    • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pijpker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pijpker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pijpker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pijpker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Grooten is opgesteld door Henk Grooten (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Grooten, "Stamboom Grooten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-grooten/I683.php : benaderd 17 maart 2026), "Jan Pijpker (1884-????)".