Stamboom Grooten » Annechien Kregel (1895-????)

Persoonlijke gegevens Annechien Kregel 

  • Zij is geboren op 30 oktober 1895 in Bunne (Vries).
    Notitie bij persoon:
    Vries, geboorteakte, 30 oktober 1895, aktenr. 116
    Kind: Annechien Kregel, geboren te Bunne (Vries) op 30-10-1895, dochter van Hendrik Kregel, beroep: landbouwer; oud: 45 jaren, en Jantien Noordhof, beroep: zonder.

Gezin van Annechien Kregel

Zij is getrouwd met Egbert Wever.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1917 te Vries, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Notities over Annechien Kregel

Interne referentie: 1379
Laatste wijziging : Aldfaer 3.5.2; 30 Maart 2009 19:52:11
Notitie bij persoon:
Vries, huwelijksakte, 17 november 1917, aktenr. 48
Bruidegom: Egbert Wever, geboren te Borger; oud: 27 jaren; beroep: arbeider; weduwnaar van Hillichje Piel, zoon van Lambert Wever en Geertruida Klamer, beroep: zonder.
Bruid: Annechien Kregel, geboren te Vries; oud: 22 jaren; beroep: zonder, dochter van Hendrik Kregel en Jantien Noordhof, beroep: landbouwster.
NB. vader bruidegom overleden; vader bruid overleden
Geboorte aangifte
Datum: 30 Oktober 1895
Bron : Vries, geboorteakte, 30 oktober 1895, aktenr. 116

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Vries, huwelijksakte, 17 november 1917, aktenr. 48

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 oktober 1895 lag rond de 0,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kregel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kregel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kregel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kregel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Grooten is opgesteld door Henk Grooten (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Grooten, "Stamboom Grooten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-grooten/I542.php : benaderd 26 januari 2026), "Annechien Kregel (1895-????)".