Stamboom Grooten » Albert Grooten (1946-2003)

Persoonlijke gegevens Albert Grooten 


Gezin van Albert Grooten

Hij is getrouwd met Epke Breider.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1968 te Sellingen (Vlagtwedde), hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Notities over Albert Grooten

Interne referentie: 1128

Tijdbalk Albert Grooten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Grooten

Mina Pals
1910-1978

Albert Grooten
1946-2003

1968

Epke Breider
1944-1976


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 oktober 1946 lag tussen 2,3 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
      • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
      • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
      • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
      • 26 juni » In Harkema wordt de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Harkemase Boys opgericht.
      • 28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
    • De temperatuur op 14 juni 1968 lag tussen 13,7 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 20,3 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (71%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 11 april » Mislukte moordaanslag op Duits studentenleider Rudi Dutschke in Berlijn.
      • 1 juli » Oprichting van profvoetbalclub Fortuna Sittard na een fusie tussen Fortuna '54 en RKSV Sittardia.
      • 1 oktober » Het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam wordt geopend.
      • 12 oktober » Equatoriaal-Guinea wordt onafhankelijk van Spanje.
      • 21 december » De Apollo 8 wordt gelanceerd, het eerste bemande ruimtevaartuig dat rond de maan zal cirkelen.
      • 31 december » 's Werelds eerste supersonische passagiersvliegtuig, de Tupolev Tu-144, maakt zijn eerste vlucht.
    • De temperatuur op 18 januari 2003 lag tussen 2,5 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Miljoenen mensen protesteren wereldwijd tegen een eventuele oorlog tegen Irak.
      • 12 april » Prins Laurent van België treedt in het huwelijk met Claire Coombs.
      • 27 mei » Beëdiging van het kabinet-Balkenende II in Nederland.
      • 26 juni » Voetballer Marc-Vivien Foé komt om het leven tijdens een wedstrijd van Kameroen.
      • 26 juli » Ian Crocker verbetert bij de wereldkampioenschappen langebaan (50 meter) in Barcelona het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 50,98. Het oude record (51,47) was een dag eerder gezwommen door zijn Amerikaanse collega en landgenoot Michael Phelps.
      • 26 september » Het Japanse eiland Hokkaido wordt getroffen door twee zware aardbevingen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2000 » Pieter de Wolff (88), directeur Nederlands Centraal Planbureau
    • 2000 » Wim Krijt (85), Nederlands fotograaf
    • 2001 » Boris Stenin (66), Russisch langebaanschaatser, schaatscoach en wetenschapper
    • 2001 » Boris Stenin (66), Russisch langebaanschaatser, schaatscoach en wetenschapper
    • 2001 » Edward Goffinet (73), Belgisch geestelijke
    • 2001 » Henk Tieman (79), Nederlands kunstenaar

    Over de familienaam Grooten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Grooten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Grooten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Grooten (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Grooten is opgesteld door Henk Grooten (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Grooten, "Stamboom Grooten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-grooten/I202.php : benaderd 26 januari 2026), "Albert Grooten (1946-2003)".