Genealogie Groot » Rogan Zaal (1959-2012)

Persoonlijke gegevens Rogan Zaal 


Gezin van Rogan Zaal


Notities over Rogan Zaal

volgens gegevens van 1984 ongehuwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rogan Zaal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rogan Zaal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rogan Zaal


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Joe Zaal

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 augustus 1959 lag tussen 16,6 °C en 28,6 °C en was gemiddeld 21,8 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 9,8 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Bisschopswijding van Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond, door aartsbisschop Bernardus Alfrink van Utrecht.
      • 17 maart » De 14e dalai lama, Tenzin Gyatso, vlucht naar India. Hij steekt op 31 maart de grens over.
      • 17 maart » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Once Caldas.
      • 17 juli » Mary Leakey vindt de oudst bekende, menselijke schedel in Tanzania.
      • 12 september » Lancering van de Russische Loena 2.
      • 13 september » Beëdiging van Heinrich Lübke als tweede bondspresident van West-Duitsland.
    • De temperatuur op 20 augustus 2012 lag tussen 16,2 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 21,9 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 26 mei » Jetro Willems debuteert voor het Nederlands voetbalelftal in de oefeninterland tegen Bulgarije (1-2). De net 18-jarige linksback van PSV is daarmee de jongste debutant in Oranje sinds Gerald Vanenburg (18 jaar en 40 dagen) in april 1982.
      • 9 juli » President Hugo Chávez van Venezuela zegt dat hij genezen is van kanker.
      • 19 augustus » Een krachtmeting tussen rivaliserende bendes in een gevangenis in Venezuela kost aan meer dan twintig mensen het leven.
      • 16 oktober » De politie in Zuid-Afrika maakt met harde hand een einde aan een wilde staking bij een ijzerertsmijn. Tijdens een actie in de vroege ochtend worden zeker veertig mijnwerkers opgepakt.
      • 27 oktober » Opening van de Friends Arena, een multifunctioneel sportstadion, gelegen in Solna, Zweden.
      • 20 november » De presidenten van DR Congo en Rwanda komen in Oeganda bijeen voor spoedoverleg om de groeiende spanningen tussen de beide landen een halt toe te roepen. Rebellen van de M23-beweging hebben Goma, de hoofdstad van de Oost-Congolese provincie Noord-Kivu, ingenomen en naar verluidt krijgt de beweging steun van Rwanda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zaal

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zaal.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zaal.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zaal (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Groot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    K. Groot, "Genealogie Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-groot/I2546.php : benaderd 24 februari 2026), "Rogan Zaal (1959-2012)".