Genealogie Groot » Jannetje Tin (1862-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje Tin 


Gezin van Jannetje Tin

Zij is getrouwd met Jacob Stoop.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1889 te Harenkarspel, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Bruidegom:Jacob Stoop
Relatiesoort:Bruidegom
Geslacht:Man
Geboorteplaats:Sint Maarten
Leeftijd:28
Beroep:arbeider
Vader bruidegom:Gerrit Stoop
Geslacht:Man
Moeder bruidegom:Dieuwertje Slijkerman
Geslacht:Vrouw
Bruid:Jannetje Tin
Relatiesoort:Bruid
Geslacht:Vrouw
Geboorteplaats:Warmenhuizen
Leeftijd:26
Vader bruid:Cornelis Tin
Geslacht:Man
Beroep:arbeider
Moeder bruid:Trijntje van den Berg
Geslacht:Vrouw
Gebeurtenis:Huwelijk
Datum:vrijdag 10 mei 1889
Gebeurtenisplaats:Harenkarspel
Documenttype:BS Huwelijk

Kind(eren):

  1. Cornelis Stoop  1893-????
  2. Dirk Stoop  1899-????
  3. Aagje Stoop  1903-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Tin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Tin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Tin

Cornelis Tin
1815-± 1889

Jannetje Tin
1862-????

1889

Jacob Stoop
1861-1920

Dirk Stoop
1899-????
Aagje Stoop
1903-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Wiewaswie

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 september 1862 lag rond de 15,5 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
      • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
      • 10 juli » Canonisatie van de HH. Paulus Miki en gezellen ("de 26 martelaren van Nagasaki").
      • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
      • 26 november » Lewis Carroll (Charles Dodgson) stuurt het manuscript van Alice's Adventures in Wonderland naar de tien jaar oude Alice Liddell.
      • 8 december » Met het Verdrag van Dappes vindt er een grenscorrectie plaats tussen Frankrijk en Zwitserland.
    • De temperatuur op 10 mei 1889 lag rond de 18,0 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
      • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
      • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tin

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tin.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tin.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tin (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Groot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    K. Groot, "Genealogie Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-groot/I1314.php : benaderd 8 januari 2026), "Jannetje Tin (1862-????)".