Kind(eren):
Noot: de verwantschapsrelatie tussen Anna en Elisabeth is vooralsnog onbekend. We weten slechts het volgende:
- ze werden beiden vrijgemaakt op 3 vii 1833 uit de boedel van Lucretie van Bruijning (fol. 3360: en vrijdom verzocht door Theodorus Petrus Kaersenhout qq cs)
- er is geen vermelding van leeftijd (zoals 'meisje' / 'vrouw')
- het enige verschil betrof de borgstelling: ƒ 500 voor Elisabeth en ƒ400 voor Anna
- beiden kregen nageslacht: Elisabeth staat vermeld in Wijkregister 1845 als moeder van dochters 1834, 1836 nin 1838; Anna kreeg haar kinderen in de periode 1856-1865.
Conclusie: gezien het verschil in borgstelling en de geboortedata van het eerst bekende kind is het mogelijk dat er een generatieverschil bestond. In dat geval is het zelfs mogelijk dat Elisabeth de moeder was van Anna. Aangenomen is daarom dat Elisabeth geboren is rond 1808 en Anna voor 1833. Rond 1834 werd Johanna J. dv. Elisabeth geboren; het is mogelijk dat zij reeds in 1833 werd geboren en als Anna bekend stond. In dat geval was Anna dv. Elisabeth.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Anna Sillevolde | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Onbekend | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||