(1) Zij is getrouwd met Gerardus Postel.
Toestemming voor het huwelijk is 12 november 1693 verkregen te Utrecht, Utrecht, Nederland.Bron 4
Zij zijn getrouwd op 26 november 1693 te Utrecht, Utrecht, Nederland.Bron 5Kind(eren):
(2) Zij is getrouwd met Benjamin Hemerick.
Toestemming voor het huwelijk is 11 mei 1701 verkregen te Paramaribo, Paramaribo, Suriname.Bron 6
Zij zijn getrouwd op 29 mei 1701 te Paramaribo, Paramaribo, Suriname.(3) Zij is getrouwd met Jan Hendrik Keller.
Toestemming voor het huwelijk is 2 mei 1703 verkregen te Paramaribo, Paramaribo, Suriname.
Zij zijn getrouwd op 20 mei 1703 te Paramaribo, Paramaribo, Suriname.Bron 7Noot: aangenomen is dat Geertruij A.Postels = Geertruijd Postels ev. Gerard Postels ->
- Christina P. [~ Utrecht Jacobikerk 14 vi 1696]
zie ook voor een uitgebreide genealogie: https://gw.geneanet.org/strik?n=postel&oc=&p=geertruijd
Noot: de doopnaam van GP is in deze genealogie gevolgd; in 1704 wordt bij een procuratie betreffende een erfenis de naam Geerftruydt Antonia P. gebruikt.
Opmerkelijk is de mogelijke band tussen GP en de familie Lemmers; beiden hebben banden met de gemente Loenen (U) in deze periode. GP trouwde er met Gerardus Postel uit Bocholt en Barbara Lemmers verbleef er met haar echtgenoot.
Hoewel de kinderen uit deze relatie tussen 1699 en 1703 in Suriname verbleven, zijn er geen verwijzingen dat zij er na het overlijden van hun moeder zijn gebleven. Waarschijnlijk overleed Wilhelmina voor 1704, want zij staat niet vermeld in de procuratie van 4 xii 1704 betreffende de erfenis van GP. Jacobus Postel staat daarin vermeld als voogd over Johanna, Christina en Wilhelmus. Aangenomen mag worden dat deze drie kinderen die 'constituant' waren voor de procuratie, in Utrecht aanwezig waren.
Kennelijk was Jacobus Postel niet op de hoogte van het derde en laatste huwelijk van GP met Jan Hendrik Keller op 22 viii 1724, na Benjamin Hemerick / Emmerik's overlijden in 1702.
Verder onderzoek is nodig naar de kinderen. Een Johanna P. en een Christina P. vorderen op 21 viii 1720 een inventaris "van de boedel van Christina Daelwyck tot inning van maandgelden van Hendrik Postel by de VOC te Middelburg". Een Willem P. is betrokken bij de openbare verkoop van een huis aan de Varkenmarkt te Utrecht op 27 ix 1727; in e akte worden ook genoemd Nicolaes Schouten, ev. een Christina P. en "Erven Jacobus Postel den ouden".
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Geertruijd Antonia Postel | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1693 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gerardus Postel | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1701 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Benjamin Hemerick | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(3) 1703 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jan Hendrik Keller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||