https://www.genealogieonline.nl/veenendaal-een-molenaarsfamilie/I154282.php
https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/index/nt00342/7aa47284-71c3-102d-a0ea-005056a23d00?searchTerm=st.%20andr%C3%A9
Zie ook: bronvermelding.
https://www.myheritage.nl/site-family-tree-350051861/website-van-de-familie-koning-sandel?srsltid=AfmBOoohInGeibCBMPfHPRP_SPnZdHGhDDIXJmbKcpfO20Tp8AIyb0Uv
Dank aan mw. A. Brunet de Rochebrune [pers.comm. 3 xii 2022] die naar deze informatie verwees.
Noot: deze namen worden niet teruggevonden op een inventaris van deze plantage in 1773. Aangezien het mulatte jongens betreft, die in 1803 worden vrijgemaakt vóór andere tot slaaf gemaakten, is het mogelijk dat Theodore een band had met deze jongens en/ of hun moeder. De naamcombinatie André / Theodorus met Brunet is niet gevonden in andere bestanden. Verder onderzoek kan uitwijzen of deze jongens voor hun opleiding naar Paramaribo of Nederland zijn gegaan.
Het is mogelijk dat dit kinderen waren van Premiere van de Rochebrune. Noch zij, noch de kinderen worden genoemd in de Volkstelling 1811.
Dank aan mevrouw A. Brunet de Rochebrune [pers.comm.28 xi 2022] die informatie verschafte over T A BdR.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Theodore August Brunet de Rochebrune | ||||||||||||||||||