Zij had een relatie met ... ....
Kind(eren):
Noot: eigenaar was N.Box namens zijn echtgenote A M Flu. In deze genalogie zijn vooral naamdragers 'Naarden' opgenomen die op de een of andere manier verbonden waren met het echtpaar Box-Flu. Overigens werden de namen bij manumissie volgens een bepaalde logica gekozen. N.Box koos plaatsnamen met een B (Baarn, Blijswijk, Bergen) en in alle gevallen waren de desbetreffende namen alleen gegeven aan voormalige tot-slaaf-gemaakten van hem of van zijn vrouw.
De Surinaamse geslachtsnaam Naarden komt betrekkelijk vaak voor in de 19e eeuw, zo wordt in de meest recente versie van de BS Paramaribo [vermeld op 26 x 2024] 333 maal verwezen naar een evenement (zoals geboorte,overlijden, aangeverschap of getuige) waarbij een naamdrager betrokken was.
In deze genealogie is gepoogd om de stammoeder te 'reconstrueren' van Johanna*, de moeder van Truitje die werd gemanumitteerd door Anna Magdalena Flu en Nicolaas Box. Op deze wijze kon worden nagegaan welke naamdragers (die worden vermeld als [Naarden]), op de een of andere wijze met haar verwant waren. Het betekent ook dat deze poging betwistbaar is omdat veel gegevens nog ontbreken.
Verzoeke deze reconstructie niet te citeren.
Johanna [Naarden] | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
... ... | ||||||||||||||||||||||||||||||||||