Genealogie Eummelen, Sep, Schnijderberg, Fontijne, Roggeband » Cornelis Sep (1876-1971)

Persoonlijke gegevens Cornelis Sep 

  • Hij is geboren op 16 augustus 1876 in Hoeven, Noord-Brabant (Nederland).Bron 1
    Aangifte gedaan door de vader, oud 31 jaar, beroep Landbouwer. Mede getuigen waren Godefridus Alewijns, 66 jaar, beroep Veldwachter en Adrianus van Hooijdonk, 24 jaar beroep: Klerk.
  • Registratie van geboorte op 17 augustus 876.
  • Beroepen:
    • vanaf 1907 Landbouwer.
    • vanaf 1931 Metselaar.Bron 2
  • Hij is overleden op 7 januari 1971 in Roosendaal, Noord-Brabant (Nederland), hij was toen 94 jaar oud.
  • Een kind van Petrus Stephanus Sep en Willemijna van Meer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 september 2007.

Gezin van Cornelis Sep

(1) Hij is getrouwd met Dimphena Maria Vervaart.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1901 te Oudenbosch, Noord-Brabant (Nederland), hij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Getuigen Burgerlijk huwelijk: Daniel de Roos, oud 78 jaar, beroep: Winkelier; Aloysius Joseph Couwenbergh, oud 41 jaar, beroep: Logementhouder; Franciscus de Roos, oud 33 jaar, beroep: Schoonmaker; Cornelis van den Oudenhove, oud 30 jaar, beroep: Mestenmaker (? Onduidelijk geschreven).

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Anna Elisabeth Buijs.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1931 te Zundert, Noord-Brabant (Nederland), hij was toen 55 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Sep?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Sep

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorteakte nr: 48
  2. Uittreksel Register Rucphen, Noord-Brabant (Nederland) nr. A107
  3. Huwelijksakte nr. 9

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1876 lag rond de 28,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 45%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
  • De temperatuur op 27 augustus 1931 lag tussen 4,5 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
    • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
    • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
    • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
  • De temperatuur op 7 januari 1971 lag tussen -4,4 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Wanneer in Glasgow tijdens een voetbalwedstrijd een tribune instort, komen 66 toeschouwers om het leven. Zie Ibrox-ramp.
    • 23 juni » De zes landen van de EEG en Verenigd Koninkrijk worden het eens over de aansluiting van het VK bij de Euromarkt in 1973.
    • 10 juli » Godfried Bomans begint een verblijf van één week op Rottumerplaat.
    • 4 augustus » Eerste vlucht van een Agusta A109, een helikopter van het Italiaanse bedrijf Agusta. De aankoop ervan door de Belgische Luchtmacht zorgde eind jaren 1980 voor het Agustaschandaal.
    • 10 oktober » Verdediger Barry Hulshoff luistert zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal op met een doelpunt in de EK-kwalificatiewedstrijd in Rotterdam tegen de DDR (3-2).
    • 19 oktober » President Idi Amin van Oeganda deelt mee dat 22 burgers zijn gedood door beschietingen vanuit Tanzania, van wie de meesten in Kikagati.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sep

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sep.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sep.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sep (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ron Eummelen, "Genealogie Eummelen, Sep, Schnijderberg, Fontijne, Roggeband", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-eummelen/I966.php : benaderd 24 januari 2026), "Cornelis Sep (1876-1971)".