De temperatuur op 28 juni 2004 lag tussen 8,4 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
3 januari » Vlucht 604, een Boeing 737-vlucht van het Egyptische Flash Airlines, stort neer in de Rode Zee, met 148 doden tot gevolg.
28 maart » In Eindhoven scherpt Nederland het wereldrecord op de incourante 4x50 meter vrije slag aan tot 1.28,34. Verantwoordelijk daarvoor zijn vier zwemmers van PSV: Mark Veens, Gijs Damen, Klaas-Erik Zwering en Pieter van den Hoogenband.
14 juni » Dale Parker Anderson richt het Gay and Lesbian Kingdom of the Coral Sea Islands op.
17 september » De eerste uitzending van Koefnoen verschijnt op de Nederlandse televisie.
31 oktober » Eerste ronde Oekraïense verkiezingen 2004
20 november » De Spaanse María Isabel wint het Junior Eurovisiesongfestival 2004 in Lillehammer met het nummer Antes muerta que sencillia.
Dag van begraven 1 juli 2004
De temperatuur op 1 juli 2004 lag tussen 12,3 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
1 mei » Tien landen komen bij de Europese Unie: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Tsjechië, Slowakije, Hongarije, Slovenië, Cyprus en Malta.
6 juni » Paus Johannes Paulus II heeft op de tweede dag van zijn bezoek aan Bern een ontmoeting met voormalige leden van de Zwitserse Garde.
14 augustus » Paus Johannes Paulus II brengt een tweedaags bezoek aan Lourdes in Frankrijk ter gelegenheid van de 150e verjaardag van het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria.
26 augustus » Een gewone vinvis strandt in Noordwijk.
3 september » De op 1 september begonnen gijzeling van schoolkinderen en leraren van een school in Beslan (Rusland) door Tsjetsjeense terroristen eindigt in een bloedige aanval van Russische militairen, waarbij 331 kinderen en volwassenen omkomen.
19 september » Jelena Isinbajeva (Rusland) en Kenenisa Bekele (Ethiopië) worden door de IAAF uitgeroepen tot de atleten van 2004.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ron Eummelen, "Genealogie Eummelen, Sep, Schnijderberg, Fontijne, Roggeband", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-eummelen/I6683.php : benaderd 14 januari 2026), "Jacobus Anthonie "Ko" Moerland (1916-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.