Genealogie Eummelen, Sep, Schnijderberg, Fontijne, Roggeband » Johanna Petronella Meesters

Persoonlijke gegevens Johanna Petronella Meesters 


Gezin van Johanna Petronella Meesters

Zij is getrouwd met Adrianus Petrus van Kaam.

Zij zijn getrouwd op 18 juni 1926 te Zevenbergen, Noord-Brabant (Nederland).

Het echtpaar is gescheiden 3 oktober 1940 te Roermond, Limburg (Nederland).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Petronella Meesters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Petronella Meesters


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juni 1926 lag tussen 10,6 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
      • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
      • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
      • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.

    Over de familienaam Meesters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meesters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meesters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meesters (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ron Eummelen, "Genealogie Eummelen, Sep, Schnijderberg, Fontijne, Roggeband", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-eummelen/I4674.php : benaderd 15 januari 2026), "Johanna Petronella Meesters".