Genealogie Emons » Joanna Henrina van As

Persoonlijke gegevens Joanna Henrina van As 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 februari 2004.

Gezin van Joanna Henrina van As

Zij is getrouwd met Joannis van Gemert.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Hendrina van Gemert  1740-????
  2. Joannes van Gemert  1741-????
  3. Henrina van Gemert  1743-1822 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Henrina van As?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Henrina van As


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van As

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van As.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van As.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van As (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Emons is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Emons, "Genealogie Emons", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-emons/I135.php : benaderd 6 maart 2026), "Joanna Henrina van As".