Genealogie Emons » Charles Maria "Charrel" Emons (1945-2001)

Persoonlijke gegevens Charles Maria "Charrel" Emons 


Gezin van Charles Maria "Charrel" Emons

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charles Maria "Charrel" Emons?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Charles Maria "Charrel" Emons

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Charles Maria Emons


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Charles Maria "Charrel" Emons



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1945 lag tussen -9,4 °C en -3,3 °C en was gemiddeld -6,5 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 2,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 24 februari » De Egyptisch premier Ahmed Maher Pasha wordt vermoord in het parlement.
      • 7 maart » De geallieerden krijgen de ongeschonden Ludendorffbrug over de Rijn in Remagen in handen.
      • 15 april » Bevrijding van het concentratiekamp Bergen-Belsen.
      • 19 april » De Duitsers zetten de Wieringermeerpolder onder water om de opmars van de geallieerden te vertragen.
      • 20 april » Nijkerk wordt bevrijd. Het Canadese leger staakt haar opmars richting West-Nederland voor de Grebbelinie.
      • 30 november » Benoeming van Joseph Baeten tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Breda.
    • De temperatuur op 6 juli 2001 lag tussen 19,3 °C en 31,2 °C en was gemiddeld 24,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Het spel RuneScape wordt gelanceerd door Jagex.
      • 3 maart » Ontslag van de Australische kardinaal Edward Idris Cassidy als president van de Pauselijke Raad ter bevordering van de Eenheid van de Christenen en benoeming van de Duitse kardinaal Walter Kasper tot zijn opvolger.
      • 1 mei » Een grote brand in het attractiepark Phantasialand verwoest de Grand Canyon Bahn en Gebirgsbahn.
      • 13 augustus » Honderden blanke boeren ontvluchten Zimbabwe uit vrees voor gewelddadige landonteigeningen.
      • 19 november » Lleyton Hewitt lost Gustavo Kuerten na dertig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Australiër moet die positie na 75 weken afstaan aan Andre Agassi.
      • 27 november » Uit beelden van Hubble ruimtetelescoop wordt ontdekt dat er op de planeet Osiris water en zuurstof aanwezig is, en dat zij een blauwe staart heeft bestaande uit waterstof.
    • De temperatuur op 11 juli 2001 lag tussen 12,7 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Er wordt in Groot-Brittannië bij 20 varkens mond-en-klauwzeer (MKZ) ontdekt, een maand later worden de eerste gevallen in Nederland vastgesteld. Begin 2002 is de MKZ crisis officieel voorbij.
      • 1 april » In Nederland wordt, als eerste land ter wereld, het homohuwelijk ingevoerd.
      • 15 mei » Kosovo krijgt een grondwettelijk kader – geen grondwet – en blijft een protectoraat van de Verenigde Naties.
      • 10 juni » Leefbaar Nederland houdt haar eerste algemene ledenvergadering.
      • 9 augustus » Terroristische aanslag in het Sbarro-pizzarestaurant van Jeruzalem, Israël.
      • 7 november » Faillissement van de Belgische luchtvaartmaatschappij Sabena.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Emons

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Emons.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Emons.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Emons (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Emons is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Emons, "Genealogie Emons", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-emons/I1271.php : benaderd 27 februari 2026), "Charles Maria "Charrel" Emons (1945-2001)".