Genealogische database Eisenga » Arie Bollaart (-2001)

Persoonlijke gegevens Arie Bollaart 

Bron 1
  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Beroep: timmerman.
  • Hij is overleden op 9 januari 2001 in 's-Gravendeel.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 oktober 2011.

Gezin van Arie Bollaart

Hij is getrouwd met Dirkje Oudman.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1970 te Delfzijl, GR, NLD.


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Kadijk & Stol (Algemene bron)
  2. Overlijdensadvertentie

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 januari 2001 lag tussen 1,1 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Het spel RuneScape wordt gelanceerd door Jagex.
    • 31 januari » Een van de Libische verdachten van de aanslag in 1988 op een Boeing boven Lockerbie wordt schuldig bevonden aan moord, de andere wordt vrijgesproken.
    • 20 februari » Er wordt in Groot-Brittannië bij 20 varkens mond-en-klauwzeer (MKZ) ontdekt, een maand later worden de eerste gevallen in Nederland vastgesteld. Begin 2002 is de MKZ crisis officieel voorbij.
    • 3 mei » Imam Khalil El Moumni zegt in het tv-programma NOVA dat homoseksualiteit een ziekte is die de maatschappij schade toebrengt.
    • 28 juni » Slobodan Milošević wordt uitgeleverd aan het Joegoslavië-tribunaal.
    • 24 oktober » In de Gotthardtunnel voltrekt zich een zwaar ongeluk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bollaart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bollaart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bollaart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bollaart (onder)zoekt.

De publicatie Genealogische database Eisenga is opgesteld door Ruut Eisenga (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruut Eisenga, "Genealogische database Eisenga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-eisenga/I3568.php : benaderd 17 februari 2026), "Arie Bollaart (-2001)".