26 DEC 1840
gedoopt: Hermannus Bernardus Eenhuis vader: Johannis Hendrici Eenhuis moeder: Maria Catharina Helker peetvader: Hermanno Bernardo Moorman
Tijdstip: 01:00
Tijdstip: 15:00
Hij is getrouwd met Maria Aleida Bouck.
Zij zijn getrouwd op 8 juli 1863 te Ambt Hardenberg, hij was toen 22 jaar oud.Bron 3
Kind(eren):
Jan Harm kon niet schrijven, hij liet de huwelijksakte ondertekenen door zijn vader.
Hij kocht veengrond in Slagharen van Bernardus Kosse in 1879.Op dit perceel stond een tent(L502 huisnr.R-274) die in 1882 werd gesloopt. Er werd grond bijgekocht op sectie L-2137 en een nieuwe tent gebouwd.
In 1900 verkoopt zoon Jan Hendrik het geheel aan Schuurman.
Hij was vrijgesteld voor de Nationale Militie in 1859 vanwege artikel nr.190. Art. 190. Kramp der luchtpijpstakken met kortademigheid (astuma periodicum).
Hij, die bij het in werking treden van deze wet van de militie tijdelijk is vrijgesteld, wordt zoo hij zijn twintigste jaar heeft volbragt, voor altijd vrijgesteld; zoo hij zijn twintigste jaar nog niet heeft volbragt en krachtens deze wet regt op vrijstelling heeft, voor altijd vrijgesteld, zoo hij het niet heeft, voor de dienst aangewezen, en, ingeval het hem in het vorig jaar ten deel gevallen nummer in de termen van oproeping is gevallen, ingelijfd.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Johannes Hermannus Bernardus Einhaus | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1863 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Maria Aleida Bouck | ||||||||||||||||||||||||||||||||||