Familie Kwartieren Einhaus-Vosmer-Meulman-Berends » Mathias Roecx (1665-1731)

Persoonlijke gegevens Mathias Roecx 


Gezin van Mathias Roecx

Hij is getrouwd met Elisabeth Bran(d)ts.

Zij zijn getrouwd te Nuth.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 2 september 1693 te Nuth.


Kind(eren):

  1. Anna Roecx  1702-1786 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mathias Roecx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mathias Roecx

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mathias Roecx

Joannes Roux
????-1651

Mathias Roecx
1665-1731

1693
Anna Roecx
1702-1786

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
      • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
      • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
      • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
      • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
      • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.
    • De temperatuur op 23 april 1731 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1731: Bron: Wikipedia
      • 3 februari » Het Koninklijk paleis in Brussel wordt totaal door brand verwoest.
      • 31 oktober » Ondertekening van een berucht emigratiebevel waardoor ongeveer 20.000 protestantse inwoners het land Salzburg moesten verlaten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Roecx

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roecx.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roecx.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roecx (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.Einhaus, "Familie Kwartieren Einhaus-Vosmer-Meulman-Berends", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-einhaus/I1231.php : benaderd 7 februari 2026), "Mathias Roecx (1665-1731)".