Nazaten van de Afrikaanse kindslaaf Cupido » Cicilia Leonardine Adriana Henriëtte Brittijn (1927-2018)

Persoonlijke gegevens Cicilia Leonardine Adriana Henriëtte Brittijn 


Gezin van Cicilia Leonardine Adriana Henriëtte Brittijn

(1) Zij is getrouwd met Karel Alexander Leonard Jeekel.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1946 te Batavia, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Gebeurtenis (MYHERITAGE:REL_OTHER).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cicilia Leonardine Adriana Henriëtte Brittijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cicilia Leonardine Adriana Henriëtte Brittijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cicilia Leonardine Adriana Henriëtte Brittijn

Jan Brittijn
1896-1977

Cicilia Leonardine Adriana Henriëtte Brittijn
1927-2018

(1) 1946


Onbekend


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Cicilia Leonardine Adriana Henriëtte Brittijn



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 mei 1927 lag tussen 8,8 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
      • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
      • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
      • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    • De temperatuur op 30 oktober 1946 lag tussen 1,5 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
      • 18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
      • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
      • 11 juli » Oprichting van de Internationale Handbalfederatie (IHF).
      • 23 november » De Vietnamoorlog wordt begonnen door Frankrijk. Franse oorlogsschepen beginnen met het bombarderen van de havenstad Haiphong (Tonkin).
      • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
    • De temperatuur op 25 mei 2018 lag tussen 15,9 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (65%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 10 maart » PSV lijdt de grootste eredivisienederlaag sinds 22 november 1964 door in Tilburg met 5-0 onderuit te gaan tegen Willem II.
      • 29 april » ABBA heeft voor het eerst sinds 1981 nieuwe nummers opgenomen, het gaat om 2 nummers die in december 2018 zullen uitkomen.
      • 26 mei » De darkride Piraten in Batavia in het Duitse Europa-Park wordt volledig verwoest door een brand.
      • 26 mei » Real Madrid wint voor de derde maal op rij de UEFA Champions League. In de finale wordt Liverpool FC met 3-1 verslagen.
      • 29 mei » Een man schiet een man dood en daarna twee agentes in Luik.
      • 18 december » Charles Michel neemt na 4 jaar ontslag als eerste minister van Belgie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brittijn

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brittijn.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brittijn.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brittijn (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Betsy Eimers, "Nazaten van de Afrikaanse kindslaaf Cupido", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-eimers/I444.php : benaderd 25 februari 2026), "Cicilia Leonardine Adriana Henriëtte Brittijn (1927-2018)".