De temperatuur op 7 juni 1946 lag tussen 6,6 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
2 maart » De communistische leider Hồ Chí Minh roept zichzelf uit tot president van Noord-Vietnam.
16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
7 mei » Tokyo Telecommunications Engineering, het huidige Sony, wordt opgericht.
3 juli » In Nederland wordt het eerste kabinet-Beel beëdigd, de eerste normale naoorlogse regering na het 'noodkabinet' Schermerhorn-Drees.
5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
20 september » Eerste Filmfestival van Cannes.
Dag van overlijden 5 juni 2013
De temperatuur op 5 juni 2013 lag tussen 8,8 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (81%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
5 februari » President Mahmoud Ahmadinejad van Iran bezoekt zijn collega Mohamed Morsi van Egypte. Het is het eerste officiële bezoek van een Iraans staatshoofd aan Egypte sinds 1980.
5 mei » AFC Ajax wordt voor de 32e keer kampioen van de Nederlandse Eredivisie door thuis met 5-0 te winnen van Willem II. Door dit verlies kan Willem II degradatie naar de eerste divisie niet meer voorkomen.
13 mei » Voetballer Mbaye Leye van Zulte Waregem wordt verkozen tot beste speler van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League en wint de Ebbenhouten Schoen.
26 juni » De Spaanse triatlete Virginia Berasategui bekent dat ze tijdens haar carrière doping gebruikt heeft.
17 juli » In Gent wordt het nieuwe stadion, de Ghelamco Arena, geopend.
27 oktober » Tokyo Sexwale, een Zuid-Afrikaans zakenman en voormalig politicus, wordt op John F. Kennedy International Airport in New York gearresteerd omdat zijn naam op een lijst met terreurverdachten staat. Zijn naam was op die lijst gekomen toen hij lid was van de anti-apartheidsbeweging.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Betsy Eimers, "Nazaten van de Afrikaanse kindslaaf Cupido", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-eimers/I247.php : benaderd 9 januari 2026), "Robert Nicolaas Dekker (1946-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.