Genealogie Eijkman, De Winter, en anderen » Elisabeth Margrita Mudblee

Persoonlijke gegevens Elisabeth Margrita Mudblee 


    Gezin van Elisabeth Margrita Mudblee

    Zij is getrouwd met Gerrit Mijnders.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Grietje Mijnders  1844-1878 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Margrita Mudblee?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Margrita Mudblee

    Elisabeth Margrita Mudblee



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Mudblee

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mudblee.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mudblee.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mudblee (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wessel Eijkman, "Genealogie Eijkman, De Winter, en anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-eijkman-de-winter/I6129.php : benaderd 2 februari 2026), "Elisabeth Margrita Mudblee".