Genealogie Eijkman, De Winter, en anderen » Jan Peters Lubberhuijsen (± 1623-????)

Persoonlijke gegevens Jan Peters Lubberhuijsen 

  • Hij is geboren rond 1623 in Hall ,GE.
  • Beroep: papiermaker.
    op "het Klooster" te Eerbeek, hij heeft deze molen gelegd in 1667.
    Jan was voor zijn tijd een rijk man. Hij heeft met hulp van een of twee knechten papier gemaakt en later met behulp van zijn kinderen. Johannes, de zoon, neemt op den duur het papier maken over van zijn vader. Jan koopt in 1713 in Leuvenheim het Holthuizer goed. Hij is kerkmeester van Eerbeek. In 1715 stopt hij hiermee, waarschijnlijk omdat zijn zoon Johannes een kind had verwekt bij de dienstmeid.
  • Een kind van Peter Kersten en Claesken Everts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 april 2009.

Gezin van Jan Peters Lubberhuijsen

Hij is getrouwd met Maria Hendriks Buytenhuys.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Metjen Jans Lubberhuijsen  ± 1670-1753 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Peters Lubberhuijsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Peters Lubberhuijsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Peters Lubberhuijsen

Jan Peters Lubberhuijsen
± 1623-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Lubberhuijsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wessel Eijkman, "Genealogie Eijkman, De Winter, en anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-eijkman-de-winter/I5745.php : benaderd 31 januari 2026), "Jan Peters Lubberhuijsen (± 1623-????)".