Genealogie Eijkman, De Winter, en anderen » Lubbertien Aelberts (1695-1746)

Persoonlijke gegevens Lubbertien Aelberts 


Gezin van Lubbertien Aelberts

Zij is getrouwd met Lubbert Wolters Goudkuijl.

Zij zijn getrouwd rond 1722 te Apeldoorn ,GE.Bron 1


Kind(eren):



Notities over Lubbertien Aelberts

Lubbert Wouters Goudkuyl, wednr., met 5 kinderen en 1 knecht, wonend in de buurschap Beemte, is ingezetene van Apeldoorn (dec. 1747).
Het herengoed Ritbroeck of Ritbergh in het Ambt Apeldoorn, kerspel Apeldoorn, buurtschap Orden
11-11-1761 : Lubbert Goudkuijl x Lubbertje Alberts krijgen investiture en oprukking na transport d.d. 25-1-1743 door Lucretia Ensink, wed. van Gerrit Goutkuijl, met Reinder van Coutijs, als gemachtigde van Cornelis en Andries Goutkuijl, kinderen van Gerrit en Lucretia. N.B. Volgens een volmacht d.d. 8-6-1753 te 's Gravenhage is Gerrit Goutkuijl gehuwd met Wendelina Mechtelt Marinus.
22-8-1771 : Albert Goudkuijl x Jenneken Geurts, Wouterus Staal, wednr. van Aalje Goudkuijl, mede als voogd van zijn kinderen, Jan Willems x Jannetje Goudkuijl, Gerrit Stegeman, wednr. van Cornelia Goudkuijl, mede als voogd van zijn kinderen en Jan Hendriks Buitenhuis, minderjarige kindenen van wijlen voornoemde Cornelia, bij wijlen Henrik Buitenhuis en laatstelijk Jacobus Eckenhuis en Albert Goudkuijl als voogden over Johanna , Lubbert en Anthonetta Eckenhuis, kinderen van wijlen Peter Eckenhuis bij wijlen Janna Goudkuijl, tezamen (klein)kinderen en erfgenamen van Lubbert Goudkuijl en Lubbertje Alberts, approbatie van een magescheid d.d. 15-8-1771, waarbij dit herengoed aan eerstgenoemdem is toegevallen.
Een herengoed in het Ambt Apeldoorn, kerspel Apeldoorn, buurtschap Wenum, na 1771 Goedwil of Welgelegen genaamd: de saelweer 1 schepel, waerop een huijs staat van 3 gebondt, hebbende de volle gerechtigheijt in de Wenemer Enck, waartoe noch gehoeren 4 molder opte voorseide Enck in vier perceelen.
24-1-1731 : Approbatie van een magescheid.
24-1-1731: Lubbert Woutersen Goutkuijl c.s. investiture en oprukking.
13-5-1743 Lubbert Woutersen Goutkuijl x Lubbertje Aelberts oprukking.
7-9-1759 : Lubbert Woutersen Goutkuijl, wednr van Lubbertje Aelberts, oprukking.
22-8-1771 : Albert Goudkuijl x Jenneken Geurts, Wouterus Staal, wednr. van Aalje Goudkuijl, mede als voogd van zijn minderjarige kinderen, Jan Willems x Jannetje Goudkuijl, Gerrit Stegeman, wednr. van Cornelia Goudkuijl, mede als voogd van zijn minderjarige kinderen, Willem Blauwenoort en Gerrit Holterman als voogden over Anthonia en Jan Hendrik Buitenhuis, minderjarige kinderen van wijlen voornoemde Cornelia, bij wijlen Henrik Buitenhuis en laatstelijk Jacobus Eckenhuis en Albert Goudkuijl als voogden over Johanna , Lubbert en Anthonetta Eckenhuis, minderjarige kinderen van wijlen Peter Eckenhuis bij wijlen Janna Goudkuijl, tezamen (klein)kinderen en erfgenamen van Lubbert Goudkuijl en Lubbertje Alberts, approbatie van een magescheid d.d. 15-8-1771, waarbij dit herengoed aan Wouterus Staal en zijn kinderen, alsmede Gerrit Stegeman met zijn kinderen, is toegevallen (ieder voor de helft).
Op 29-1-1774 legateert Anthony (Wouters) van Asselt aan de kinderen en kindskinderen van Lubbert Goudkuijl, wonende in Gelderland, f. 3.000,- .

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lubbertien Aelberts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lubbertien Aelberts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lubbertien Aelberts

Lubbertien Aelberts
1695-1746

± 1722

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kwartierstaat van Schothorst

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aelberts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aelberts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aelberts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aelberts (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wessel Eijkman, "Genealogie Eijkman, De Winter, en anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-eijkman-de-winter/I191.php : benaderd 23 januari 2026), "Lubbertien Aelberts (1695-1746)".