Genealogie Dusseljee » Hillebrand Dusseljee (1916-1917)

Persoonlijke gegevens Hillebrand Dusseljee 


Gezin van Hillebrand Dusseljee

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hillebrand Dusseljee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hillebrand Dusseljee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hillebrand Dusseljee

Geessien Bleeker
± 1850-1932

Hillebrand Dusseljee
1916-1917


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Hillebrand Dusseljee



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 maart 1916 lag tussen 1,1 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • De temperatuur op 6 januari 1917 lag tussen -0,6 °C en 1,7 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 4,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
      • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
      • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
      • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
      • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Dai Rees, Welsh golfer († 1983)
    • 1914 » Octavio Paz, Mexicaans schrijver († 1998)
    • 1915 » Boy Edgar, Nederlands jazzmuzikant, medicus en verzetsstrijder († 1980)
    • 1920 » Jan van Herpen, Nederlands radiomaker en publicist († 2008)
    • 1920 » Marga Minco, Joods-Nederlands journaliste en schrijfster
    • 1921 » Laura Conti, Italiaanse arts, politica en schrijfster († 1993)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dusseljee


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marijke Dusseljee, "Genealogie Dusseljee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-dusseljee/I968.php : benaderd 17 januari 2026), "Hillebrand Dusseljee (1916-1917)".