Genealogie Dusseljee » Harm Dusseljee (1897-1955)

Persoonlijke gegevens Harm Dusseljee 


Gezin van Harm Dusseljee

Hij is getrouwd met Gepke Kuiper.

Zij zijn getrouwd op 2 september 1920 te Winschoten, hij was toen 23 jaar oud.


Huwelijk 02-09-1920 Winschoten
Bruidegom Harm Dusseljee, arbeider
Leeftijd
Geboren Scheemda
Vader Geert Dusseljee, arbeider
Moeder Metje Tiggelaar
Bruid Gepke Kuiper
Leeftijd
Geboren Bellingwolde
Vader Eppo Kuiper
Moeder Jantje Mulder
Bron Huwelijksregister Winschoten 1920
Aktenummer 94, civil

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Dusseljee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm Dusseljee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Dusseljee

Harm Dusseljee
1897-1955

1920

Gepke Kuiper
1894-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Harm Dusseljee



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 maart 1897 lag rond de 8,0 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
      • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
      • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • De temperatuur op 2 september 1920 lag tussen 7,8 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
      • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
      • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
    • De temperatuur op 26 oktober 1955 lag tussen 6,9 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 14,2 mm neerslag gedurende 9,7 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
      • 29 mei » Eerste file in Nederland.
      • 16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
      • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
      • 31 oktober » Bernardus Alfrink wordt benoemd tot aartsbisschop van Utrecht.
      • 15 november » Opening van de Kirovsko-Vyborgskaja-lijn, het eerste metrotracé van de metro van Sint-Petersburg.
    • De temperatuur op 31 oktober 1955 lag tussen -1,7 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (80%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 20 mei » De Benelux-landen presenteren het Benelux-Memorandum aan de andere lidstaten van de EGKS.
      • 2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
      • 16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
      • 5 september » Fred Kaps wordt wereldkampioen goochelen.
      • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Ouagadougou en het bisdom Koudougou in Opper-Volta.
      • 24 november » De Fokker F27 Friendship maakt zijn eerste proefvlucht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1944 » William Temple (63), Anglicaans aartsbisschop van Canterbury
    • 1955 » Arne Eggen (74), Noors componist/organist
    • 1957 » Nikos Kazantzakis (74), Grieks schrijver
    • 1959 » Ernst Fast (78), Zweeds atleet
    • 1964 » Agnes Miegel (85), Duits dichteres en schrijfster
    • 1966 » Alma Cogan (34), Engels zangeres

    Over de familienaam Dusseljee


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marijke Dusseljee, "Genealogie Dusseljee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-dusseljee/I914.php : benaderd 7 februari 2026), "Harm Dusseljee (1897-1955)".