Genealogie Devilee » Johanna Jacoba Maria "Annemarie" Devilee (1944-2010)

Persoonlijke gegevens Johanna Jacoba Maria "Annemarie" Devilee 


Gezin van Johanna Jacoba Maria "Annemarie" Devilee

Zij is getrouwd met M. Siera.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Jacoba Maria "Annemarie" Devilee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Jacoba Maria "Annemarie" Devilee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Jacoba Maria Devilee

Johanna Jacoba Maria Devilee
1944-2010



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna Jacoba Maria "Annemarie" Devilee



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 januari 1944 lag tussen -1,3 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 7,6 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Met de Slag om Monte Cassino begint een van de langste en bloedigste slagen van de Tweede Wereldoorlog.
      • 16 mei » Sinti en Roma in Auschwitz-Birkenau komen in opstand tegen dreigende massamoord door vergassing.
      • 5 augustus » Tussen Hoogeveen en Beilen wordt een trein beschoten door Amerikaanse vliegtuigen. Er komen 43 mensen om, ongeveer 160 raken gewond.
      • 9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
      • 28 september » Duitse troepen verslaan de Britse parachutisten in de Slag om Arnhem.
      • 8 december » Bij een overval op de Leeuwarder gevangenis Blokhuispoort worden 51 verzetsmensen bevrijd.
    • De temperatuur op 23 juli 2010 lag tussen 10,5 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 10 april » Vliegramp bij Smolensk, waarbij onder meer de president van Polen en zijn vrouw omkomen.
      • 2 mei » De Somalische opstandelingengroep Hizbul Islam neemt de havenstad Haradheere in.
      • 27 juli » De Venezolaanse president Hugo Chávez heeft zo’n duizend extra militairen naar de grens met Colombia gestuurd, aldus generaal Franklin Márquez, hoofd van de nationale garde in Venezuela.
      • 1 augustus » In Brasilia breidt de Werelderfgoedcommissie tijdens haar 34e vergadering de UNESCO-Werelderfgoedlijst uit met onder meer de Amsterdamse grachtengordel.
      • 5 augustus » In de Atacama-woestijn in Chili geraken 33 mijnwerkers door een ernstig mijnongeval ingesloten in de mijn van San José bij Copiapó. Ze zullen pas na 69 dagen bevrijd worden.
      • 24 oktober » Voor het eerst krijgt een stad in Oost-Europa een zwarte burgemeester: de sociaaldemocraat Peter Bossman, afkomstig uit Ghana, wordt gekozen tot eerste burger van de havenstad Piran, een van de toeristische trekpleisters van Slovenië.
    • De temperatuur op 28 juli 2010 lag tussen 14,4 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 9,4 uur zonneschijn (60%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 1 april » De Efteling opent de Sprookjesboom, een nieuw sprookje in het Sprookjesbos.
      • 29 april » Opening van Plopsa Indoor Coevorden in Coevorden (Nederland). Het is het vierde Plopsa-park.
      • 4 juli » België, Frankrijk, Oostenrijk en de drie Baltische republieken bieden Roemenië hulp aan vanwege grote overstromingen die het land teisteren.
      • 7 september » In Disney's Hollywood Studios wordt de attractie Star Tours gesloten, waarna het afgebroken wordt.
      • 5 november » Op station Leiden Centraal botst een trein op een lege stilstaande trein. Er vallen drie lichtgewonden.
      • 28 november » In Ivoorkust wordt de tweede ronde van de presidentsverkiezingen gehouden. Een conflict tussen de twee kandidaten, Laurent Gbagbo en Alassane Ouattara, en hun aanhangers over de uitslag loopt uit op een politieke crisis in het land.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Devilee

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Devilee.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Devilee.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Devilee (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lizette Wassenaar, "Genealogie Devilee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-devilee/I353.php : benaderd 26 december 2025), "Johanna Jacoba Maria "Annemarie" Devilee (1944-2010)".