Généalogie DeDoncker » Marie Louise Julienne BAILLIE (1875-1947)

Persoonlijke gegevens Marie Louise Julienne BAILLIE 

  • Zij is geboren op 7 augustus 1875 in Eringhem...Hauts de France.
    Née à 6h du soir.
    Témoins : Louis Denecker, âgé de 55 ans, marchand brasseur et Henri Lenancker, âgé de 50 ans, Instituteur.
  • Beroep: Ouvrière agricole..
  • Woonachtig: Petite-Synthe... Hauts de France.Bron 1
    43, rue Achille Pérès.
  • Zij is overleden op 13 november 1947 in Rosendaël... Hauts de France, zij was toen 72 jaar oud.Bron 2
    A 02h00.
    Déclaration de Emile Flecq, officier de la Légion d'Honneur, âgé de 51 ans, Directeur des Hospices.
  • Zij is begraven november 1947 in Petite-Synthe... Hauts de France.
  • Een kind van Charles Auguste Léon BAILLIE en Louison Xavière Philomène LESCIEUX

Gezin van Marie Louise Julienne BAILLIE

(1) Zij heeft/had een relatie met Emile Arthur VANDAMME.


Kind(eren):


Gebeurtenis (unmarried).


(2) Zij is getrouwd met Dominique Louis Julien VANBESSELAERE.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1896 te Zegerscappel, 59666, Nord, Nord-Pas-de-Calais, FRANCE, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 7 december 1898 te Dunkerque, 59140, Nord, Nord-Pas-de-Calais, France.


(3) Zij is getrouwd met Gustave Charles Louis CATRY.

Zij zijn getrouwd op 4 augustus 1923 te Dunkerque... Hauts de France, zij was toen 47 jaar oud.

Témoins : Jules Julien Desmidt, maçon et Marcel Jules Gellés, journalier.

(4) Zij is getrouwd met Théophile Auguste DECOSTER.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1936 te Saint-Pol-sur-Mer... Hauts de France, zij was toen 61 jaar oud.Bron 3

A 16h30.
Témoins : Lucien Decoster, garçon boulanger et Albert Vanbesselaere, camionneur.

Notities over Marie Louise Julienne BAILLIE

Domiciliée en 1928, rue Vauban au n°17 à Dunkerque.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Louise Julienne BAILLIE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Louise Julienne BAILLIE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://maps.app.goo.gl/NRPYZu2jnRZTZGi59
  2. AD59 ROSENDAEL / D [1947 - 1947] 3 E 21209 vue 128
  3. AD59 SAINT-POL-SUR-MER / M [1936 - 1936] 3 E 17316 vue 39

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 augustus 1875 lag rond de 27,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
    • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
    • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
  • De temperatuur op 22 augustus 1936 lag tussen 9,8 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
    • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
  • De temperatuur op 13 november 1947 lag tussen 6,3 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In Duitsland verschijnt de eerste editie van weekblad Der Spiegel.
    • 10 februari » De geallieerden tekenen in Parijs de Vrede van Parijs met Roemenië, Italië, Hongarije, Bulgarije en Finland.
    • 15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
    • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
    • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
    • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BAILLIE

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BAILLIE.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BAILLIE.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BAILLIE (onder)zoekt.

De publicatie Généalogie DeDoncker is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
cdes5080, "Généalogie DeDoncker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-dedoncker/I979.php : benaderd 6 februari 2026), "Marie Louise Julienne BAILLIE (1875-1947)".