Genealogie De Wit (stad Groningen) » Elisabeth Flamman (± 1891-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Flamman 

Bron 1Bron 1
  • Alternatieve naam: Elisabeth Flamman
  • Zij is geboren rond 1891 in Kralingen, Zuid-Holland, Nederland.
  • Een kind van Willem Flamman en Elisabeth Verhagen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 september 2020.

Gezin van Elisabeth Flamman

Zij is getrouwd met Jurjen Propsma.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1913 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Flamman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Flamman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Flamman

Elisabeth Flamman
± 1891-????

1913

Jurjen Propsma
± 1892-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijk Jurjen Propsma, WIE63653410

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1913 lag tussen 4,1 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.

Over de familienaam Flamman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Flamman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Flamman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Flamman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Wit, "Genealogie De Wit (stad Groningen)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-wit/I7253.php : benaderd 5 februari 2026), "Elisabeth Flamman (± 1891-????)".