Genealogie De Wit (stad Groningen) » Megchelina Henderika Kolle (1900-)

Persoonlijke gegevens Megchelina Henderika Kolle 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Megchelina Henderika Kolle

Zij is getrouwd met Hijlke Kuipers.

Zij zijn getrouwd op 6 oktober 1924 te Zuidhorn, Groningen, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 24 augustus 1947 te Zuidhorn, Groningen, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Megchelina Henderika Kolle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Megchelina Henderika Kolle

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Megchelina Henderika Kolle

Daniel Ellens
1846-????
Adriaan Kolle
1870-1953
Gesina Ellens
1872-????

Megchelina Henderika Kolle
1900-

1924

Hijlke Kuipers
± 1894-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorte Megchelina Hinderika Kolle, WIE13717915
  2. Huwelijk Hijlke Kuipers, WIE18800567

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 oktober 1900 lag rond de 4,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 26 augustus » Roeiers François Brandt en Roelof Klein winnen het eerste Nederlandse olympisch goud.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 12 december » US Steel wordt opgericht.
  • De temperatuur op 6 oktober 1924 lag tussen 8,8 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kolle

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kolle.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kolle.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kolle (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Wit, "Genealogie De Wit (stad Groningen)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-wit/I6676.php : benaderd 3 februari 2026), "Megchelina Henderika Kolle (1900-)".