Genealogie De Jong Devroe » anne van hllebeek (1190-????)

Persoonlijke gegevens anne van hllebeek 

  • Zij is geboren in het jaar 1190.

Gezin van anne van hllebeek

Zij is getrouwd met egiduis van HAMME.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. jacob van HAMME  1225-1325 
  2. Robertus van Hamme  1225-1265 
  3. Sigere van Hamme  1225-????
  4. Gerardus van Hamme  1225-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot anne van hllebeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van anne van hllebeek

anne van hllebeek
1190-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van hllebeek


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A. de Jong, "Genealogie De Jong Devroe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-jong-devroe/I796.php : benaderd 10 januari 2026), "anne van hllebeek (1190-????)".