Genealogie De Groot » Johannis van Vliet (± 1820-????)

Persoonlijke gegevens Johannis van Vliet 


Gezin van Johannis van Vliet

(1) Hij is getrouwd met Catharina Boonenburg.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1848 te Wateringen, Zuid-Holland, Nederland.


(2) Hij is getrouwd met Maria Theresia Breukel.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1868 te Wateringen, Zuid-Holland, Nederland.


(3) Hij is getrouwd met Maria van der Meer.

Zij zijn getrouwd op 6 oktober 1871 te Wateringen, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannis van Vliet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannis van Vliet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannis van Vliet

Arie van Vliet
± 1742-1810
Johannes van Vliet
± 1786-1839

Johannis van Vliet
± 1820-????

(1) 1848
(2) 1868
(3) 1871

Maria van der Meer
± 1831-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 oktober 1871 lag rond de 14,9 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.

Over de familienaam Van Vliet


De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I9938.php : benaderd 17 maart 2026), "Johannis van Vliet (± 1820-????)".