Genealogie De Groot » Jacoba Domina Cornelia van den Huysen (± 1895-????)

Persoonlijke gegevens Jacoba Domina Cornelia van den Huysen 


Gezin van Jacoba Domina Cornelia van den Huysen

Zij is getrouwd met Hendricus Joris Reijgersberg.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1920 te Wateringen, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Domina Cornelia van den Huysen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Domina Cornelia van den Huysen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Domina Cornelia van den Huysen

Jacoba Domina Cornelia van den Huysen
± 1895-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 november 1920 lag tussen -3,7 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
    • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.

Over de familienaam Van den Huysen


De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I35760.php : benaderd 4 februari 2026), "Jacoba Domina Cornelia van den Huysen (± 1895-????)".