Genealogie De Groot » Martina Maria Jacoba de Groot (1932-2007)

Persoonlijke gegevens Martina Maria Jacoba de Groot 


Gezin van Martina Maria Jacoba de Groot

Zij is getrouwd met Joannes Wilhelmus van Benten.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1957 te Lisse, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina Maria Jacoba de Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina Maria Jacoba de Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina Maria Jacoba de Groot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1932 lag tussen -0,3 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
  • De temperatuur op 20 juni 1957 lag tussen 12,1 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (21%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Bisschopswijding van Wilhelmus Marinus Bekkers, Nederlands bisschop-coadjutor van 's-Hertogenbosch.
    • 25 maart » Te Rome worden de verdragen van Rome ondertekend, waarin de EEG en Euratom worden opgericht.
    • 1 juli » De Koning Boudewijnbasis wordt geopend.
    • 16 juli » Bij Biak, Nieuw-Guinea verongelukt KLM-vlucht 844, de Neutron, kort na het opstijgen. 58 van de 68 mensen aan boord komen om.
    • 15 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Coquimbo Unido.
    • 3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.
  • De temperatuur op 13 april 2007 lag tussen 9,0 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (39%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 9 januari » Voor het eerst in de Belgische geschiedenis moet een prins komen getuigen in een rechtszaak. Prins Laurent wordt namelijk opgeroepen als getuige in een fraudezaak bij de Belgische marine.
    • 20 mei » In Bulgarije worden naar aanleiding van de toetreding tot de Europese Unie tussentijdse verkiezingen voor het Europees Parlement gehouden.
    • 1 juli » Koos Moerenhout is Nederlands kampioen wielrennen op de weg geworden in Maastricht.
    • 8 juli » De Boeing 787 Dreamliner wordt voor het eerst aan het publiek gepresenteerd.
    • 29 juli » De Spanjaard Alberto Contador wint de 94e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 17 augustus » De Griekse premier Kostas Karamanlis biedt het ontslag van zijn kabinet aan.
  • De temperatuur op 17 april 2007 lag tussen 5,7 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 24 januari » De Belgische politie opent de website E-cops, waarop internetmisdrijven gemeld kunnen worden.
    • 3 mei » Madeleine McCann verdwijnt spoorloos uit een appartementencomplex in Portugal.
    • 7 juli » Live Earth, een reeks concerten op diverse locaties op zeven continenten, wordt gehouden om aandacht te vragen voor het klimaat.
    • 16 september » Parlementsverkiezingen in Griekenland.
    • 7 november » In België keuren de Vlaamse leden van de Kamercommissie Binnenlandse Zaken eenzijdig de splitsing van Brussel-Halle-Vilvoorde goed. De Franstalige leden verlaten bij aanvang onmiddellijk de zaal.
    • 11 november » Door een zeer zware storm breekt de Russische olietanker Volgoneft-139 in de buurt van de Russische havenstad Port Kavkaz doormidden en stroomt er zo'n 2000 ton stookolie in de Zwarte Zee. Ook 19 andere schepen lijden schipbreuk, waardoor er nog meer olie alsook zwavel in de zee terechtkomt. De olieramp dreigt zich via de Straat van Kertsj naar de Zee van Azov uit te breiden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Groot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Groot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Groot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Groot (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I3496.php : benaderd 18 maart 2026), "Martina Maria Jacoba de Groot (1932-2007)".