Genealogie De Groot » Grabel Arentsz. Duijvesteijn

Persoonlijke gegevens Grabel Arentsz. Duijvesteijn 


Gezin van Grabel Arentsz. Duijvesteijn

Hij is getrouwd met Cornelia van der Salm.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1757 te Monster, Zuid-Holland, Nederland.


Kind(eren):

  1. Arent Duijvesteijn  ± 1758-1831 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grabel Arentsz. Duijvesteijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Grabel Duijvesteijn

Grabel Duijvesteijn
????-

1757
Arent Duijvesteijn
± 1758-1831

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Duijvesteijn


De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I34347.php : benaderd 22 januari 2026), "Grabel Arentsz. Duijvesteijn".