Genealogie De Groot » Maria Johanna Lipman (± 1896-????)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Lipman 


Gezin van Maria Johanna Lipman

(1) Zij is getrouwd met Petrus Daniel Lankhamer.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1916 te Naaldwijk, Zuid-Holland, Nederland.


(2) Zij is getrouwd met Anthonius Adrianus Lambertus van Hulst.

Zij zijn getrouwd op 30 maart 1921 te Naaldwijk, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Lipman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna Lipman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Johanna Lipman

Jacobus Lipman
± 1868-????

Maria Johanna Lipman
± 1896-????

(1) 1916
(2) 1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 maart 1921 lag tussen 2,1 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.

Over de familienaam Lipman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lipman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lipman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lipman (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I31491.php : benaderd 29 januari 2026), "Maria Johanna Lipman (± 1896-????)".