Genealogie De Groot » Ermengard van Lotharingen (????-> 1047)

Persoonlijke gegevens Ermengard van Lotharingen 


Gezin van Ermengard van Lotharingen

Zij heeft/had een relatie met Albert I van Namen.


Kind(eren):

  1. Albert II Graaf van Namen  ± 1000-1064 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ermengard van Lotharingen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ermengard van Lotharingen

Ermengard van Lotharingen
????-> 1047



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Ermengard van Lotharingen



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Lotharingen


De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I22310.php : benaderd 20 februari 2026), "Ermengard van Lotharingen (????-> 1047)".