Genealogie De Groot » Pieter Claesz. van Bergen Henegouwen (1601-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Claesz. van Bergen Henegouwen 

  • Patroniem Claesz..
  • Hij is geboren in het jaar 1601.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juli 2022.

Gezin van Pieter Claesz. van Bergen Henegouwen

Hij is getrouwd met Catharina Witteman.

Zij zijn getrouwd op 23 december 1663 te Rijswijk, hij was toen 62 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Claesz. van Bergen Henegouwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Bergen Henegouwen


De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I20946.php : benaderd 5 februari 2026), "Pieter Claesz. van Bergen Henegouwen (1601-????)".