Genealogie De Groot » Helena Kuilenburg

Persoonlijke gegevens Helena Kuilenburg 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juli 2022.

Gezin van Helena Kuilenburg

Zij had een relatie met Johannes Fredericus van der Spek.


Kind(eren):

  1. Johanna van der Spek  ± 1864-????
  2. Henderica van der Spek  ± 1867-1909

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Kuilenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Kuilenburg

Helena Kuilenburg
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Kuilenburg


De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I16557.php : benaderd 4 februari 2026), "Helena Kuilenburg".