Genealogie De Groot » Marianne Leonarda (Nan) Tetteroo (1934-2011)

Persoonlijke gegevens Marianne Leonarda (Nan) Tetteroo 


Gezin van Marianne Leonarda (Nan) Tetteroo

Zij is getrouwd met Nicolaas Jacobus de Groot.

Zij zijn getrouwd op 19 september 1956 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marianne Leonarda (Nan) Tetteroo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marianne Leonarda (Nan) Tetteroo

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marianne Leonarda (Nan) Tetteroo

Marianne Leonarda (Nan) Tetteroo
1934-2011

1956

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 augustus 1934 lag tussen 10,5 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
    • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
    • 19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
    • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
    • 22 oktober » De beruchte bankrover Charles Arthur "Pretty Boy" Floyd wordt neergeschoten door FBI-agenten in East Liverpool.
  • De temperatuur op 19 september 1956 lag tussen 8,4 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Toine Manders, Nederlands Europarlementariër (VVD)
    • 1 juni » De NV Alabastine Holland wordt opgericht en in Ammerzoden wordt gestart met tweedehandse Britse machines voor de productie van het vulmiddel.
    • 23 september » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal speelt de eerste officieuze interland. In en tegen West-Duitsland wordt met 2-1 verloren.
    • 12 oktober » Marga Klompé wordt de eerste vrouwelijke minister van Nederland.
    • 1 november » Encycliek Laetamur Admodum van Paus Pius XII met een hernieuwde oproep tot gebed voor vrede in Polen, Hongarije en het Midden-Oosten.
    • 13 november » Het Hooggerechtshof van de Verenigde Staten beslist dat rassenscheiding ongrondwettig is.
  • De temperatuur op 28 april 2011 lag tussen 10,9 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 25 mei » Na 25 seizoenen presenteert Oprah Winfrey de laatste aflevering van The Oprah Winfrey Show op de Amerikaanse televisie.
    • 5 augustus » Voor de eerste maal in de geschiedenis verlaagt de kredietbeoordelaar Standard & Poor's de rating van de Verenigde Staten van de hoogste waarde AAA naar AA+, als gevolg van het groeiende Amerikaanse begrotingstekort.
    • 18 augustus » Op de eerste dag van de 26e editie van het Belgische muziekfestival Pukkelpop in Hasselt-Kiewit vallen tijdens een kortstondig noodweer vijf doden, tien zwaargewonden en 140 lichtgewonden. Het driedaagse festival wordt hierdoor op dag 1 stopgezet.
    • 6 oktober » De regering van Venezuela gaat huizen op de Caraïbische eilandengroep Los Roques onteigenen, aldus president Hugo Chávez.
    • 8 december » Bert van Marwijk verlengt zijn contract als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal met vier jaar.
    • 12 december » Franse aanklagers willen dat de beruchte Venezolaanse terrorist Carlos de Jakhals levenslang krijgt, met een minimum van achttien jaar voor hij in aanmerking zou kunnen komen voor vervroegde vrijlating.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tetteroo

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tetteroo.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tetteroo.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tetteroo (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I1598.php : benaderd 28 januari 2026), "Marianne Leonarda (Nan) Tetteroo (1934-2011)".