Genealogie De Groot » Gijsberta Gijsberts van den Beek

Persoonlijke gegevens Gijsberta Gijsberts van den Beek 

  • Patroniem Gijsberts.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juli 2022.

Gezin van Gijsberta Gijsberts van den Beek

Zij is getrouwd met Sebastianus van der Heijden.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 17 januari 1725 te Hoogland, Utrecht, Nederland.


Kind(eren):

  1. Jan van der Heijden  1732-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsberta Gijsberts van den Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsberta van den Beek


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van den Beek


De publicatie Genealogie De Groot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tonny de Groot, "Genealogie De Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-de-groot/I15914.php : benaderd 25 februari 2026), "Gijsberta Gijsberts van den Beek".