De temperatuur op 20 november 1909 lag tussen -2,2 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
Dag van overlijden 9 november 1985
De temperatuur op 9 november 1985 lag tussen 9,3 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 12,4 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (50%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
5 april » Honderden radiostations over de hele wereld draaien op hetzelfde moment dezelfde plaat: We Are The World. Met de verkoop van de plaat worden mensen geholpen in hongerend Afrika.
11 mei » Paus Johannes Paulus II arriveert in Nederland voor een officieel bezoek. In Utrecht breken rellen uit en de Mobiele Eenheid probeert de demonstranten uit elkaar te houden.
7 juli » De 17-jarige Boris Becker wint als eerste Duitser en jongste tennisser ooit het toernooi van Wimbledon.
13 juli » Het wereldwijde popspektakel Live Aid wordt gehouden in Londen en Philadelphia.
27 juli » Een militaire staatsgreep in Oeganda werpt het bewind van president Milton Obote omver.
23 augustus » Atleet Rob Druppers verbetert in Berlijn zijn eigen drie maanden oude Nederlands record op de 1500 meter (3.36,38) met een tijd van 3.35,07.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Dick Krabbendam, "Genealogie Claes Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-coster/I1069465544.php : benaderd 14 januari 2026), "Trijntje Koster (1909-1985)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.