Genealogie Buddingh » Huibert van Pel (± 1845-1923)

Persoonlijke gegevens Huibert van Pel 


Gezin van Huibert van Pel

Hij is getrouwd met Jansje de Jong.

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1869 te Egmond aan Zee.


Kind(eren):

  1. Aagje van Pel  1871-1872
  2. Kniertje van Pel  ± 1874-1878
  3. Maria van Pel  1877-1877
  4. Engelbertus van Pel  ± 1879-1879
  5. Dirk van Pel  ± 1876-????
  6. Hubertus van Pel  ± 1878-????
  7. Kniertje van Pel  ± 1879-????
  8. Engelbertus van Pel  ± 1886-1945


Notities over Huibert van Pel

Huwelijk op 3 oktober 1869 te Egmond aan Zee
Vader van de bruidegom Aris van Pel
Moeder van de bruidegom Agie Stam
Bruidegom Huibert van Pel, geboren te Egmond aan Zee, 24 jaar oud, broodbakker van beroep
Bruid Jansje de Jong, geboren te Egmond aan Zee, 25 jaar oud
Vader van de bruid Dirk de Jong, visser van beroep
Moeder van de bruid Kniertje Groen
Bronvermelding Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk
Egmond aan Zee, 3 oktober 1869, aktenummer 15

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Huibert van Pel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Huibert van Pel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Huibert van Pel

Huibert van Pel
± 1845-1923

1869

Jansje de Jong
± 1846-1923

Aagje van Pel
1871-1872
Kniertje van Pel
± 1874-1878
Maria van Pel
1877-1877
Dirk van Pel
± 1876-????
Hubertus van Pel
± 1878-????
Kniertje van Pel
± 1879-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 oktober 1869 lag rond de 15,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
      • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
      • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • De temperatuur op 30 november 1923 lag tussen -9,0 °C en 4,8 °C en was gemiddeld -2,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
      • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
      • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
      • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
      • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
      • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Pel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Pel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Pel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Pel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Noortje Buddingh, "Genealogie Buddingh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh/I14683.php : benaderd 28 januari 2026), "Huibert van Pel (± 1845-1923)".