Genealogie Buddingh » Maritgen Claesdr van Schoonhoven (± 1580-1620)

Persoonlijke gegevens Maritgen Claesdr van Schoonhoven 


Gezin van Maritgen Claesdr van Schoonhoven

Zij is getrouwd met Claes Pietersz de Bont.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1601 te Delft.


Kind(eren):

  1. Dircksken Claessen de Bont  ± 1608-1680 
  2. Aeltje Claesdr. de Bont  ± 1602-????
  3. Sophia Claesen de Bont  > 1610-< 1667


Notities over Maritgen Claesdr van Schoonhoven

Marijcke Claasdr van Schoonhoven

Notities over Nicolaes (Claes) Cornelisz. van Schoonhoven
Wapen: Gedeeld: I een zandloper, II 3 ruiten (2-1) met daaronder een 8-spakig rad/wiel. Het kan toegeschreven worden aan Nicolaes (Cornelisz.?) van Schoonhoven en echtgenote Jannichje Cornelis. Zij hadden het graf geërfd van de in monogram gebeitelde "W.R.V.E.-D.C.D.B.", te weten Willem Roelofsz. van Eeden, poortwachter van de Berchpoort, en diens echtgenote Dirckje Claesdr. de Bont. De laatste was een dochter van Claes Petersz. de Bont en Maijecke Claesdr. van Schoonhoven (ondertr. Delft 3 januari 1601), die zich te Rhenen vestigden, waarbij Claes de Bont, weesmeester en ouderling te Rhenen, tevens het erfdeel van Sparwoude meebracht, dat in lengte van dagen, tot in 1924 toe(!), aan hun nazaten, telkens bij huwelijk, veel profijt opleverde!

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maritgen Claesdr van Schoonhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maritgen Claesdr van Schoonhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maritgen Claesdr van Schoonhoven


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Maritgen Claesdr van Schoonhoven



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Schoonhoven


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Noortje Buddingh, "Genealogie Buddingh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh/I11015.php : benaderd 7 februari 2026), "Maritgen Claesdr van Schoonhoven (± 1580-1620)".