Genealogie Buddingh » Anna van Triest (< 1617-> 1684)

Persoonlijke gegevens Anna van Triest 


Gezin van Anna van Triest

Zij is getrouwd met Jeriphaes Dircksen Soet.

Zij zijn getrouwd voor 1635.


Kind(eren):

  1. Niesken Soet  1645-???? 
  2. Elisabet Soet  1657-< 1697 
  3. Susanna Soet  1651-???? 
  4. Dirck Soet  1635-????
  5. Maria Soet  < 1648-< 1679


Notities over Anna van Triest

16-12-1678 Geurtje van Triest, wed. Eb Aertsen, transporteert aan haar zuster Anna van Triest, wed. Jeriphaes Dircksen Soet, 100 rijksdaalders kooppenningen ter zake van koop van het huis in de Grebbe van Evert van Hemert x Maria van Meerlandt nog resteren, en de koopbrief van 4-3-1674 en de condemnatie van 26-9-1676.

066 Stadsgerecht Rhenen, Vrijwillige rechtspraak
2-9-1640: Jan Cornelissen van de Poll x Judith Dircks bekennen schuldig te zijn aan Jeriphaes Dircksz Zoet x Anna van Triest een jaarlijkse losrente van 25 gulden wegens 400 gulden kapitaal.
Als onderpand stellen zij hun huis waarin zij wonen, in de Kruisstraat, bepaald oostwaarts het gasthuis, westwaarts de Kruisstraat, noordwaarts Willem Lobe en zuidwaarts de weduwe van Jan Bergeijck.

066 Stadsgerecht Rhenen, Vrijwillige rechtspraak
385-440 Protocollen van transporten, plechten en overige door de schepenen opgemaakte akten
23-4-1652: Gijsbert Jansz van Maenen x Dirckje Otten hebben voor de vrijing en waring van derdehalve morgen bouwland te Ingen door hen aan Jeriphaes Dircksen Soet x Anna van Triest verkocht en op 19-4-1652 getransporteerd, tot onderpand gesteld hun huis, hof en schuur in de Lange Herenstraat, daar oostwaarts Adriaen Dircksz, zuidwaarts het gasthuis, westwaarts Joriphaes Dircksz Soet en noordwaarts de Lange Herenstraat.

9-3-1661 Jan Arisz van Hesick, won. ten Bosch, x Geertruijt van Triest, enige erfgename van Huijbert van Triest x Aeltgen Lijsters, welke Huijbert van Triest erfgenaam is geweest van Evert van Triest. Huijbert heeft aan Jerefaes Dircksz Soet bekend op 13-5-1650 schuldig te zijn 75 gl en tot zekerheid had gesteld een plecht van 150 gl gevestigd op het huis van Jasper Hendricksz Cuijper, nu Claes van Druijten competerende, staande in de Kruisstraat alhier te Rhenen, tinsgoed van de graaf van Culemborg, volgens vestenis van 1-9-1622. Zij hebben ontvangen van Anna van Triest wed Jerefaes Dircksz Soet 75 gl. Zij geven over aan Anna 150 gl.

not. Adriaen van Wijck (1674-1686 Rhenen) 18-2-1684: Anna van Triest, wed. Jeriphaes Dircksz Soet, ziek te bed liggende, prelegateert aan haar drie dochters Niesken, Elisabet en Susanna Soet al haar lijnwaad...eerste gehuwd met Hendrick van de Waell,

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van Triest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna van Triest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van Triest

NN van Triest
????-< 1607
NN
????-< 1607
Evert van Triest
± 1580-> 1621

Anna van Triest
< 1617-> 1684

< 1635
Niesken Soet
1645-????
Elisabet Soet
1657-< 1697
Susanna Soet
1651-????
Dirck Soet
1635-????
Maria Soet
< 1648-< 1679

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Triest


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Noortje Buddingh, "Genealogie Buddingh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh/I10992.php : benaderd 4 februari 2026), "Anna van Triest (< 1617-> 1684)".