Genealogie Buddingh » Jacob Snouck (< 1486-1530)

Persoonlijke gegevens Jacob Snouck 


Gezin van Jacob Snouck

Hij is getrouwd met Adriana Dircksdr Ketelaer.

Zij zijn getrouwd voor 1510.


Notities over Jacob Snouck

Jacob Snoeck werd geboren voor 1486 als zoon van Jan Snoeck en Margaretha (Margriet) . Hij is overleden in 1530.
komt in 1509 en 1510 voor als stadhouder van de drossaard van Gorinchem, wordt in oktober 1515 met vier andere burgers door de "gemeyne drie gezworen scuytteryen mytten ganssen buyck ende gemeinte der stede van Gorinchem" afgevaardigd om "twelvaeren ende tgemeyn tproffit der voersz. stede te vervolgen ende te soliciteren aen onsen Genadigen Heere ende zijnen raet", behoorde blijkens tal van aankoopen van huizen en landerijen tot de meest gegoede ingezetenen, schepen (1525, 1527) en kerkmeester (1527) van Gorinchem,[100] woont op de Langendijk te Gorinchem 21-5-1523,[101] tr.
vóór 1510[102] Adriana Dircksdr Ketelaer, ovl. ca. 1542[103], dr. van Dirck Geritsz Ketelaer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Snouck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Snouck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Snouck

Jacob Snoeck
± 1440-1466
Maria Loeff
????-1515
Aert
????-
Aleyt
????-
Jan Snoeck
< 1460-± 1527

Jacob Snouck
< 1486-1530

< 1510

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Snouck

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Snouck.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Snouck.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Snouck (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Noortje Buddingh, "Genealogie Buddingh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh/I08448.php : benaderd 28 januari 2026), "Jacob Snouck (< 1486-1530)".