Genealogie Buddingh » NN van Asperen van Vuren (± 1460-????)

Persoonlijke gegevens NN van Asperen van Vuren 

  • Zij is geboren rond 1460.

Gezin van NN van Asperen van Vuren

Zij heeft/had een relatie met Roelof van Dalem.


Kind(eren):

  1. Walraven van Dalem  1480-1559 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot NN van Asperen van Vuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van NN van Asperen van Vuren

NN van Asperen van Vuren
± 1460-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap NN van Asperen van Vuren



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Vuren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Noortje Buddingh, "Genealogie Buddingh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh/I08415.php : benaderd 14 februari 2026), "NN van Asperen van Vuren (± 1460-????)".