Genealogie Buddingh » Suzanna Maria Langereis (1908-1999)

Persoonlijke gegevens Suzanna Maria Langereis 


Gezin van Suzanna Maria Langereis

Zij is getrouwd met Frido Graafland.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1931 te Amersfoort, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Suzanna Maria Langereis

Huwelijk Frido Graafland en Suze Marie Langereis, 25-06-1931
Soort akte: Huwelijk Aktedatum: 25-06-1931
Akteplaats: Amersfoort
Bruidegom: Frido Graafland, Geboorteplaats: Malang, Java, Leeftijd:24, varkensfokker, wonende in Epe
Bruid: Suze Marie Langereis, Geboorteplaats: Bindjei, Sumatra, Leeftijd: 22, zonder beroep, wondende in Amersfoort
Huwelijksdatum: 25-06-1931
Huwelijksplaats: Amersfoort
Vader van de bruidegom: honkheer Charles Graafland, 67 jaar, zonder beroep, wonende in Voorburg
Moeder van de bruidegom: Louise Caroline Holz,57 jaar, zonder beroep, wonende in Voorburg
Vader van de bruid: Anton Nicolaas Langereis, 63 jaar, zonder beroep, wonende te Siantarin, Nederlans Indië
Moeder van de bruid: de boeddistische, Siameesche vrouw Usseman
Opmerking: De bruid kan keen beboorteakte verschaffen en zij kan geen akte van overlijden of akte van bekendheid van overlijden van haar moeder verschaffen.
Toegangsnummer:463 Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1903-1942
Inventarisnummer:288-03, Aktenummer: 124

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Suzanna Maria Langereis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Suzanna Maria Langereis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Suzanna Maria Langereis

Ussewan
± 1889-????

Suzanna Maria Langereis
1908-1999

1931

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juli 1908 lag tussen 12,1 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
      • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
      • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
      • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • De temperatuur op 25 juni 1931 lag tussen 8,6 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
      • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
      • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
      • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
      • 28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
      • 9 december » Spanje wordt een republiek.
    • De temperatuur op 31 maart 1999 lag tussen 6,9 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 21 maart » Leefbaar Nederland wordt opgericht door Jan Nagel, Henk Westbroek en Willem van Kooten.
      • 3 mei » Jevgeni Kafelnikov lost Pete Sampras na vijf weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Rus moet die positie na zes weken weer afstaan aan diezelfde Amerikaan.
      • 30 augustus » De inwoners van Oost-Timor stemmen voor onafhankelijkheid van Indonesië in een referendum.
      • 11 september » In Zimbabwe wordt de oppositiepartij MDC (Movement for Democratic Change) opgericht, geleid door vakbondsleider Morgan Tsvangirai.
      • 6 november » Het Conseco Fieldhouse vervangt de Market Square Arena als thuisbasis van de basketballers van de Indiana Pacers.
      • 1 december » Het Werelderfgoedcomité van de UNESCO voegt 24 Vlaamse en 6 Waalse belforten toe aan de Werelderfgoedlijst.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Langereis


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Noortje Buddingh, "Genealogie Buddingh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh/I07274.php : benaderd 31 januari 2026), "Suzanna Maria Langereis (1908-1999)".