Genealogie Buddingh » Jeanne de Créquy van Bugnicourt

Persoonlijke gegevens Jeanne de Créquy van Bugnicourt 

  • Zij is overleden in 1495.

Gezin van Jeanne de Créquy van Bugnicourt

Zij heeft/had een relatie met Willem heer van Lalaing.


Kind(eren):

  1. Yolande de Lalaing  ± 1427-1497 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeanne de Créquy van Bugnicourt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jeanne de Créquy van Bugnicourt

Jeanne de Créquy van Bugnicourt


Yolande de Lalaing
± 1427-1497

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Bugnicourt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Noortje Buddingh, "Genealogie Buddingh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh/I05901.php : benaderd 21 januari 2026), "Jeanne de Créquy van Bugnicourt".