Genealogie Buddingh » Dirck Gerritsz van de Beeck (± 1690-> 1749)

Persoonlijke gegevens Dirck Gerritsz van de Beeck 


Gezin van Dirck Gerritsz van de Beeck


Notities over Dirck Gerritsz van de Beeck

0083-inmaster Notaris inmaster Notariële akte 5120 1749-02-14
Boedelscheiding: 14-02-1749 A. van Brinckesteijn AT 039a001 rep 8.
Datering:1749-02-14
Naam: Van Birkhoven, Margaretha Overleden (datum is niet vermeld) december 1748 (Amersfoort lw ?) wed. van Willem van Gent
Eerder gehuwd met (wed. van:) Cornelis van Valkenhoef
Akten: Boedelscheiding: 14-02-1749 A. van Brinckesteijn AT 039a001 rep 8.
Opmerkingen:
Erfgenamen:
- Anthonia van Valkenhoef, voor 1/6 part;
- Cornelia van Valkenhoef, voor 1/6 part;
- Johanna van Valkenhoef, voor 1/6 part;
- Kinderen van overleden Maria van Valkenhoef, voor 1/6 part;
- Maria van der Duijn, onmondige dochter van haar overleden dochter Elisabeth van Valkenhoef, voor 1/6 part;
- Johanna van Gent, voor 1/6 part.
- Aan Jan de Groot en Johanna van ValKenhoef wordt toegescheiden de helft van het huis en waarvoor zij de andere erfgenamen uitkopen.
Bij het opstellen van deze acte waren aanwezig:
- Steven de Groot, gehuwd met Anthonia van Valkenhoeff (borgers van Amersfoort);
- Cornelia van Valkenhoef, wed. van Arien van Leusden (wonend Amersfoort);
- Cornelis Marcussen van de Beek (meerderjarige jongeman, voor hemzelf);
- Dirk Gerritsen van de Beek (als voogd over Gerrit en Gijsbertje Marcus van de Beek en zich sterk makende voor zijn neef en nicht Jan Spijk en Margaretha Marcus van de Beek, wonende in 't Hage) (Cornelis, Gerrit, Gijsbertje en Margaretha zijn kinderen van de overleden Marie van Valkenhoef en Marcus Gerritsen van de Beek);
- Hendrik Jacobsen van Koot (mr. smit te Amersfoort, die zich sterk maakt voor Maria van der Duijn, wonend Amsterdam, enige dochter van Elisabeth van Valkenhoef); (H.J. van Koot is tevens speciale gemachtigde van Frederik Teevens en Johanna van Gent, wonend Haarlem). Zie tevens recordnr. 5119. (Valkenhoef of Valkenhoeff)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirck Gerritsz van de Beeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirck Gerritsz van de Beeck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirck Gerritsz van de Beeck

Dirck Gerritsz van de Beeck
± 1690-> 1749


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Beeck

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Beeck.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Beeck.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Beeck (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Noortje Buddingh, "Genealogie Buddingh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh/I05552.php : benaderd 27 januari 2026), "Dirck Gerritsz van de Beeck (± 1690-> 1749)".