Genealogie Buddingh » Rudolph II van van Bourgondie (± 890-????)

Persoonlijke gegevens Rudolph II van van Bourgondie 

  • Hij is geboren rond 890.

Gezin van Rudolph II van van Bourgondie

Hij had een relatie met Bertha van Zwaben.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rudolph II van van Bourgondie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Rudolph II van van Bourgondie

Rudolph II van van Bourgondie
± 890-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Rudolph II van van Bourgondie



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Bourgondie


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Noortje Buddingh, "Genealogie Buddingh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh/I02420.php : benaderd 21 januari 2026), "Rudolph II van van Bourgondie (± 890-????)".