Genealogie Borst / Hofkamp » Eltje Geert Borst (1920-1984)

Persoonlijke gegevens Eltje Geert Borst 


Gezin van Eltje Geert Borst

Hij is getrouwd met Afina Minnes.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eltje Geert Borst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eltje Geert Borst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Eltje Geert Borst

Voorouders (en nakomelingen) van Eltje Geert Borst

Geert Borst
1852-1918
Berendina Visser
± 1856-????
Geert Borst
1887-1968
Alberdina Remmenga
± 1890-1944

Eltje Geert Borst
1920-1984


Afina Minnes
1925-1984


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Grafzerk op begraafplaats Delfzijl

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 april 1920 lag tussen 4,6 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 4,5 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
      • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
      • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
      • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
      • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
      • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
    • De temperatuur op 3 februari 1984 lag tussen 4,2 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 30 mei » In Rome wint Liverpool de Europacup 1 door in de finale thuisploeg AS Roma na strafschoppen te verslaan. Na afloop komt het tot ernstige rellen in de Italiaanse hoofdstad, waarbij 42 mensen gewond raken.
      • 1 juni » In de Efteling wordt de attractie Carnaval Festival geopend.
      • 8 juni » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland scherpt in München zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.47,55.
      • 30 juli » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland verbetert bij de Olympische Spelen in Los Angeles het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 53,08.
      • 8 oktober » Bart Vos claimt als eerste Nederlander de Mount Everest te hebben beklommen.
      • 7 december » In Den Haag opent het Omniversum zijn deuren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Borst

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Borst.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Borst.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Borst (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Borst, "Genealogie Borst / Hofkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-borst/I704.php : benaderd 6 februari 2026), "Eltje Geert Borst (1920-1984)".